شرکت دانش بنیان علم پیشرو مهراد (ابرایران)

تولید کننده و ارائه دهنده ی نرم افزار های مبتنی بر وب، راهکار های تحت وب مدیریت کسب و کار را تحت عنوان محصول دانش بنیان ابرایران به فعالان حوزه کسب و کار ارائه کرده است .

 محصول ارائه شده کنونی راهکار مدیریت کسب و کار (ERP) تما م بخش های کسب و کار های کوچک ، متوسط و بزرگ را مدیریت می کند  و شامل ماژول های   پیشرفته فروش ،مدیریت انبارها و گردش کالاها ، حسابداری ،مدیریت منابع انسانی ،حمل و نقل  و گمرک ،ارتباط با مشتریان ، تولید ، مدیریت فروش اینترنتی کالا ، مدیریت وظایف کارکنان و مدیریت فرایند ها می باشد که به صورت یکپارچه مورد استفاده قرار می گیرد . این نرم افزار بطور کلی در راستای تامین تمام نیازهای نرم افزاری مدیران کسب و کارها در قالب یک نرم افزار یکپارچه طراحی شده و آنان را قادر می سازد که به تمام اطلاعات سازمانشان در هر کجای دنیا با هر وسیله الکترونیکی و در هر زمان دسترسی داشته باشند و از سوی دیگر امکان بهره گیری از نرم افزار را در بخشهای مختلف سازمانشان فارغ از موقعیت جغرافیایی و فاصله را فراهم آورده است.

ابرایران با توجه به رشد نرم افزار های تحت وب  و افزایش تمایل کاربران جهت استفاده از راهکارهای ابری ، همچنین  گسترده شدن منابع اطلاعاتی و پررنگ شدن نقش تجزیه و تحلیل اطلاعات در مدیریت کسب و کارها  و نیاز به تعامل یکپارچه  اجزای یک سیستم با نتیجه  بررسی داده برای مدیران ارشد یک مجموعه در جهت سرعت در تصمیم گیری ، بهینه سازی فرایند ها ، افزایش بازدهی منابع و مزیت رقابتی در مقابل رقبای تجاری ، با افزودن هوش تجاری(BI) به یاری مدیران آمده ایم

ما با در نظر گرفتن نیازهای واقعی کاربران سعی در رفع نیازهای آنان داشته و داریم از اینرو در بخشهای مختلف نرم افزار پاسخ نیازهای خاص خود را خواهید یافت.

نرم افزارهای مبتنی بر رایانش ابری

ابرایران با توجه به گسترش فضای کسب و کار و ضرورت دسترسی به اطلاعات سازمان بدون محدودیت مکان و زمان نرم افزارهای یکپارچه مبتنی بر رایانش ابری و مجهز به سیستم هوش تجاری را در حوزه مالی ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و . . . تولید کرده و به کاربران خود ارائه می دهد.

طراحی و تولید نرم افزار های سفارشی

گاهی برخی از مدیران نرم افزاری که بیشترین هماهنگی با روند کاری مجموعه آنها را داشته باشد نمی یابند. ابرایران با شناخت نیاز سازمان با سفارشی سازی راهکار مدیریت کسب و کار ابرایران نرم افزار مورد نظر مشتری را طراحی ، تولید و پیاده سازی می نماید و همراه شما در اجرای هرچه بهتر مراحل استقرار ، آموزش و پشتیبانی نرم افزار خواهد بود.

طراحی وبسایت و پرتال

نیاز کاربران ابرایران به حضور در فضای مجازی و اهمیت دیجیتال مارکتینگ ما را برآن داشته که خدمات طراحی و بهینه سازی وب سایت و پرتال سازمانی را به مشتریانمان ارائه دهیم . یکی از نقاط قوت وبسایتهای طراحی شده توسط ابرایران دیزاین امکان یکپارچه سازی وبسایت با مجموعه نرم افزارهای یکپارچه ابرایران است.

آموزش تخصصی برنامه نویسی

نیاز بازار کار کشور به نیروی کار متخصص و کارآمد از یک سو و عدم استفاده از نیروی ارزشمند فارغ التحصیلان حوزه فن آوری اطلاعات به دلیل نداشتن تخصص کافی از سوی دیگر ، امر آموزش را الزامی و تبدیل به وظیفه اجتماعی نموده به همین منظور ابرایران با آموزش نیروهای کاربردی با نگاه ورود به بازار کار در راستای کمک به بازار کار میهن عزیزمان ایفای نقش مس نماید.

چشم انداز

ابرایران با اتکا به دانش فنی و خلاقیت پرسنل جوان و متخصص خود و با استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا در جهت پیشرفت دانش انفورماتیک، توليد بسته‌هاى نرم‌افزارى قوى، انعطاف‌پذير و متناسب با زمان،تولید سرمایه و اشتغال زایی و حضور موفق و موثر در عرصه انفورماتیک کشور و منطقه تلاش میکند. ابرایران موفق به صادرات نرم افزار به کشور افغانستان نیز شده و در حال ایجاد بستر فروش و صدور نرم افزار به کلیه نقاط جهان است از این رو راهکار نرم افزاری ابرایران را به صورت چند زبانه بدون محدودیت ارز ، تاریخ و زبان طراحی کرده ایم. با طراحی هوش مصنوعی (AI)علاوه بر بررسی داده های ثبت شده گذشته ، عوامل و اطلاعات شناخته نشده موثر بر BI را در جهت تولید منطق و استدلال طبیعی پویاتر فراهم خواهیم کرد.

راهکار جامع مدیریت کسب و کار ابرایران

راهکار مدیریت کسب و کار ابرایران (نرم افزار حسابداری) متشکل از سیستمها و زیر سیستمها یی ست که به مدیران کسب و کار ها در انجام هرچه بهتر فرآیندهای جاری سازمان یاری می رساند. این راهکار راهی برای افزایش کارایی سازمان ، کاهش هزینه ها ، ارتقاء بهره وری و دسترسی همه جانبه مدیران به اطلاعات مفید و تصمیم ساز است. راهکار ابری ابرایران بدون نیاز به زیرساخت شبکه داخلی در سراسر سازمان بدون محدودیت در دسترس خواهد بود و این امکان مفید و فوق العاده را که پرسنل بیرون از سازمان ، طرف حسابها ، مشتریان و مخاطبان کسب و کار در هر کجای دنیا ( نسبت به سطح دسترسی مشخص ) به سیستم دسترسی داشته باشند را فراهم می سازد. ابرایران فرآیندهای مالی ، فروش ، انبار ، اداری ، ارتباط با مشتریان ، پرسنل و غیره . . . مربوط به کسب و کارهای مختلف را مدیریت و مکانیزه می نماید.

بازگشت به بالا