مبتنی بر رایانش ابری ، یکپارچه ، متمرکز و قابل شخصی سازی

راهکار جامع مدیریت کسب و کار

بدون محدودیت و هوشمند مدیریت کنید ، هر کجا هستید ابرایران در دستان شماست

* امنیت اطلاعات ، هوشمندی تجاری ، کاربری آسان *

راهکار مدیریت کسب و کار مبتنی بر رایانش ابری

هر کجا هستید ابرایران در دستان شماست

قبلی
بعدی

تجربه بی نظیر مدیریت یکپارچه مبتنی بر رایانش ابری با ابرایران

راهکار جامع مدیریت کسب و کار ابرایران

راهکار مدیریت کسب و کار ابرایران متشکل از سیستمها و زیر سیستمها یی ست که به مدیران کسب و کار ها در انجام هرچه بهتر فرآیندهای جاری سازمان یاری می رساند. این راهکار راهی برای افزایش کارایی سازمان ، کاهش هزینه ها ، ارتقاء بهره وری و دسترسی همه جانبه مدیران به اطلاعات مفید و تصمیم ساز است. راهکار ابری ابرایران بدون نیاز به زیرساخت شبکه داخلی  در سراسر سازمان بدون محدودیت در دسترس خواهد بود و این امکان مفید و فوق العاده را که پرسنل بیرون از سازمان ، طرف حسابها ، مشتریان و مخاطبان کسب و کار در هر کجای دنیا ( نسبت به سطح دسترسی مشخص ) به سیستم دسترسی داشته باشند را فراهم می سازد.

ابرایران فرآیندهای مالی ، فروش ، انبار ،  اداری ، ارتباط با مشتریان ، پرسنل و غیره . . . مربوط به کسب و کارهای مختلف را مدیریت و مکانیزه می نماید.

طراحی کاربردی و بهره گیری از تکنولوژی روز

مدیریت صحیح فرآیندهای کسب و کار جز با دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات و آمارهای شفاف امکان پذیر نیست ، لازمه تحقق این مهم استفاده از راهکاری است که بدون هیچ محدودیتی دستیابی شما به اطلاعات سازمان را ممکن سازد ، راهکارهای مبتنی بر وب بهترین انتخاب برای اجرایی شدن مدیریت چابک و پویا هستند . راهکار مبتنی بر وب مدیریت کسب و کار ابرایران با بهره گیری از طراحی واکنشگرا و تحت وب امکان دسترسی به اطلاعات بدون محدودیت زمانی و مکانی و با هر وسیله الکترونیکی فارغ از سیستم عامل آن را فراهم آورده است. ضمناً سامانه هوش تجاری طراحی شده در ابرایران با تحلیل داده ها اطلاعات شفاف مالی را در اختیار شما قرار می دهد.

همه ی نیازهای خود را یکجا و به صورت یکپارچه بر طرف کنید و از تجربه مدیریت پویا و چابک لذت ببرید.

  accسیستم حسابداری !

مدیریت کلیه فرآیندهای حسابداری ، اسناد و گزارشات شفاف و دقیق حسابداری

فرآیند ثبت ، مدیریت ، شناسایی ، اندازه گیری و گزارشگیری اطلاعات و رویدادهای مالی موثر و تصمیم ساز هر کسب و کاری با بهره گیری از سیستم حسابداری یکپارچه با دیگر بخشهای سازمان امکانپذیر خواهد بود. ابرایران در بخش حسابداری به شما کمک میکند تا با پردازش آنی اطلاعات و دریافت گزارشات شفاف و دقیق حسابداری در هر زمان و هر کجا به راحتی به ریز اطلاعات مفید و حسابهای کل ، معین ،تفصیل و غیره... دسترسی داشته باشید.

اطلاعات-بیشتر

  invخرید و فروش !

فرایندهای مربوط به خرید فروش کالا و خدمات را به آسانی در هرکجای دنیا که هستید مدیریت کنید.

با گسترش روز افزون فضای کسب و کار ، رقابت تنگاتنگ میان بنگاههای اقتصادی و جهانی شدن بازار هدف یا زنجیره تامین کسب و کارها ،  بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از سرویسهای مبتنی بر رایانش ابری را اجتناب ناپذیر کرده سیستم خرید و فروش ابرایران امکان مدیریت کلیه فرآیند های خرید و فروش از قبیل ثبت و صدور فاکتورهای خرید و فروش ، گزارشات شفاف طرف حسابها و ... را در هر جا و هر زمان با استفاده از هر دستگاهی (تبلت،تلفن همراه هوشمند،لپ تاپ،تلویزیون اسمارت) فارغ از سیستم عامل فراهم آورده . ضمناً عاملین فروش با استفاده از پرینترهای همراه توانایی چاپ فاکتور را هم در هر مکان جغرافیایی خواهند داشت.

اطلاعات-بیشتر Untitled-2-Recovered

Untitled-1  خزانه داری !

ثبت ،  جمع آوری ، مدیریت و گزارشگیری عملیات دریافت و پرداخت ، بانک و چک و کلیه عملیات خزانه داری

 هیچ کسب و کاری بدون داد و ستد مالی وجود ندارد ، مدیریت و کنترل این داد و ستدها که تحت ابزارهایی از قبیل وجه نقد ، اسناد دریافتنی و پرداختنی محقق می شود .  پس یکی از سیستمهای حیاتی و مهم سیستم خزانه داریست که با ساده ترین روشها و به سرعت مجموعه عملیاتهای نقد و غیر نقد را در سراسر سازمان ثبت و مدیریت نماید. فرآیندهایی از قبیل دریافت و پرداخت نقد ، درج و مدیریت اسناد دریافتنی و پرداختنی ، مدیریت مراحل وصول اسناد و . . . را به آسانی با سیستم خزانه داری ابرایران مدیریت نمایید.

اطلاعات-بیشتر

25874  کالا و انبارداری !

مدیریت آسان دسته بندی ، مدیریت ، کنترل موجودی ، نگهداری ، انبارداری  و دیگر امور مربوط به کالا و انبار ...

بخش زیادی از سرمایه سازمانهای مختلف در غالب کالاهای مختلف در انبارهای آنها انباشته می شود مدیریت صحیح انبار ، دسته بندی و نظم در نگهداری کالا ها ، دسترسی سریع و راحت به کالا در مواقع لزوم ، سفارشگزاری به موقع ، سرعت در ارسال کالای فروخته شده همه و همه از مزایای سیستم انبار داری و کالا ی ابرایران هستند که یاری رسان مدیران کسب و کار در حفظ سرمایه و کاهش هزینه های انبارداری است. ابرایران سیستم انبار داری را به صورت یکپارچه با دیگر سیستمها و گسترده در سراسر انبارهای سازمان بدون هزینه زیر ساخت ارائه می کند.

اطلاعات-بیشتر

تولید  تولید !

مدیریت فرآیندهای مالی تولید ، محاسبه بهای تمام شده کالاهای تولیدی و ارتباط یکپارچه با دیگر سیستمها

مدیریت فرآیندهای مالی و کنترل تولید یکی از پر چالش ترین فعالیتهای مدیران کسب و کارهای تولیدی است با استفاده از سیستم تولید ابرایران کلیه امور مالی ، تامین مواد اولیه ، هزینه های پرسنل و هزینه های جانبی ، بهای تمام شده کالای تولیدی را مدیریت نمایید و با توجه به گستردگی واحدهای تولیدی خود از سیستم بهره برداری کنید. 

اطلاعات-بیشتر

 بازرگانی بازرگانی !

راهبری و مدیریت مناقصات و مزایدات ، تامین کالا ، بررسی سفارشات کالا ، تاریخچه شرکت در مناقصات...

واحد بازرگانی پیشانی مواجه با مشتریان است و تمامی رفتارهای این بخش تاثیر مستقیم بر روی اعتبار سازمان خواهد داشت ، پس مدیریت و هدایت بی نقص این واحد برای مدیران از اهمیت بالایی برخوردار است. ضمناً ارتباط ذاتی فرآیند فروش و تامین کالا با بخش مالی ، انبار ، قراردادها و تدارکات بر پیچیدگی هدایت این بخش می افزاید از این رو سیستم بازرگانی ابرایران به صورت یکپارچه اموری از قبیل : ارتباط با مشتریان ، مکاتبات داخلی و خارجی ، مدیریت مناقصات ، امور مالی و انبار داری را سازماندهی می کند و مدیران را در این امر یاری رسان است.

اطلاعات-بیشتر

فروش-مویرگی  فروش مویرگی !

مدیریت پخش و فروش کالا به صورت مویرگی و محاسبه هوشمند پورسانت و عوامل فروش

امروزه با گسترش فضای کسب و کار اکثریت واحدهای تولیدی یا پخش کالا برای توزیع و فروش کالا در بازار هدف از سیستم فروش مویرگی و استفاده از عوامل فروش و مراجعه حضوری به فروشگاههای هدف بهره می برند، سیستم فروش مویرگی ابرایران کلیه فرآیندهای مربوط به این عملیات را مدیریت و راهبری می نماید. تعریف عوامل مختلف فروش ، مدیریت دوره های پورسانت ، تقسیم بندی جغرافیایی ، اشانتیون ، امکان چاپ فاکتور در محل و امکان اتصال به اپلیکیشن تلفن همراه و کلی امکانات دیگر از ویژگیهای این سیستم است.

اطلاعات-بیشتر Untitled-2-Recovered

 crm ارتباط با مشتریان !

ایجاد ارتباط پایدار و موثر با مخاطبین و مشتریان و تبدیل مشتریان وفادار به سازمان

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری فرآیندهای ثبت و پیگیری اطلاعات مشتریان ، ویژگی های شخصی و شخصیتی  ، علایق  و اینکه مشتری از چه سبک برخوردی خوشنود می شود را ثبت و در لحظه ارتباط به کاربران کمک میکنند تا ارتباط مفید ، موثر و رضایت بخشی را مدیریت کنند. از این رو ابرایران سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان را به صورت یکپارچه با نرم افزار حسابداری و فروش ارائه کرده است که این امر باعث افزایش کاربردپذیری و بهره گیری بیشتر کاربران می شود.

اطلاعات-بیشتر

حقوق-دستمزد  حقوق و دستمزد !

کنترل و محاسبه کارکرد پرسنل ، صدور فیش حقوقی ، پرداخت خروجی بیمه و مالیات و ...

نیروی انسانی سرمایه هر سازمان و کسب و کاریست و یکی از عوامل موفقیت کسب و کارها رضایت مندی پرسنل مجموعه است . محاسبه دقیق و بدون اشکال حقوق و دستمزد و البته پاداشها ، اضافه کاری ،بیمه و مالیات و غیره فرآیندی پر چالش و زمانبر است با سیستم حقوق و دستمزد ابرایران رضایت کارمندان را حفظ کرده و از هزینه های اضافی بکاهید.

اطلاعات-بیشتر

 اقساطی فروش اقساطی !

مدیریت فرآیند قسط بندی و مدیریت دریافت اقساط ، محاسبه بهره و کلیه امور مربوط به فروش اقساطی کالا

موسساتی که به صورت اقساطی محصولاتشان را به فروش می رسانند . نیازمند راهکاری هستند تا رویدادهای مالی را با دقت هرچه بیشتر و مناسبات فروش اقساطی از قبیل قسط بندی اتوماتیک با در نظر گرفتن درصد سود هر کالا ، مدیریت اقساط ، پیگیری اتوماتیک مطالبات ، مدیریت اسناد ضمانتی و اعتبار سنجی اشخاص را به سادگی مدیریت نماید . سیستم فروش اقساطی ابرایران شما را در این راه یاری می کند.

اطلاعات-بیشتر

 آموزشگاه مدیریت آموزشگاه !

بهترین انتخاب برای مدیریت هوشمند و حذف کامل کاغذ بازی در امور آموزشگاه!

این سیستم ویژه آموزشگاهها با شیوه های متفاوت به صورت کاملاً منعطف طراحی شده که کلیه امور مربوط به ثبت نام دوره ها یا فصل های آموزشی ، مدیریت دوره ها ، فرآیندهای اطلاع رسانی ، حضور و غیاب ، نمرات و سطح مهارت فراگیران ، عملکرد مربیان ، کنترل مربیان و فراگیران . . . را راهبری و مدیریت می نماید. با پیاده سازی راهکار مدیریت کسب و کار ابرایران به همراه این سیستم کلیه امور مالی و آموزشی آموزشگاه را به صورت اتوماتیک و یکپارچه مبتنی بر وب مدیریت نمایید. و به طور کامل کاغذ و کاغذ بازی را از کسب و کار شما حذف خواهد کرد.

اطلاعات-بیشترUntitled-2-Recovered

ابرایران مجهز به هوش تجاری!

هوش تجاری (Business Intelligence) یعنی «داشتن اشراف کامل به همه عواملی که بر سازمان موثر است.» داشتن دانشی عمیق نسبت به همه پارامترهای موثر مثل مشتریان (جامعه و مخاطبین، ارباب‌رجوع و ...) رقبا، محیط اقتصادی، عملیات و فرآیندهای سازمانی (مالی، فروش، تولید، منابع انسانی و...) که تاثیر زیادی بر کیفیت تصمیمات مدیریتی در سازمان می‌گذارد هوش تجاری است. دسترسی فوری به همه اطلاعات، که در فرمت قابل استفاده به آن نیاز دارید. نه تنها افراد و کارمندان سازمان IT بلکه همه مدیران و تصمیم‌گیران، می‌توانند از آن استفاده کنند.
ابرایران با استفاده از تکنولوژی روز و پیش بینی نیازهای فضای کسب و کار امروزه امکان بهره گیری کاربران خود از هوش تجاری را فراهم آورده است.

هوش تجاری را بیشتر بشناسید...

مبتنی بر وب

ابرایران از هر جای دنیا که دسترسی به اینترنت داشته باشید در اختیار شماست بدون محدودیت به اطلاعات مالی و کسب و کار خود دسترسی خواهید داشت. با پیاده سازی راهکار مبتنی بر رایانش ابری به عنوان زیر ساخت قدرتمند و منعطف نرم افزاری مدیریت بدون مرز را تجربه کنید.

فارغ از نوع سیستم عامل

سازگاری و هماهنگی با همه ی سیستم عامل ها از ویژگی های منحصر به فرد ابرایران است. کاربران یک مجموعه به صورت همزمان با هر سیستم عاملی که در اختیار دارند از سیستم بهره می برند.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شما در سرورهای امن ابرایران با در نظر گرفتن بالاترین سطح امنیتی نگهداری می شود و نسخه پشتیبان روزانه به صورت اتـومـاتیک تهیه می شود و شما را در حفـظ هر چـه بهتر اطـلاعـات یاری می کند . با این امکان هیچ خطـری اطلـاعـات شمـا را تحـدیـد نمی کند.

کاربری آسان

پـیچیـدگـی هـای نـرم افـزار هـای مـالـی و حسـابـداری را فـرامـوش کنید . ابرایران با طراحی زیبا و دور از پیچیدگی هـای فرآیند های حسـابداری تـجربـه ای متفـاوت از مدیریت غیر ساکن و تجربه زیبای استفاده از نـرم افـزار هوشمند و پویای حـسابـداری را به شما هدیه می دهد.

پشتیبانی قدرتمند

هـر وقـت و هـر جـا کـه هـسـتید کـارشنـاسـان پشتیبـانی مـا را در کنارخود حس کنید . کـارشناسان ما با دسترسی به سرورهای امـن ابرایران سوال ها و ابهامات شـمـا را در لـحظـه ، بـدون نیاز به نرم افزار جانبی پاسخ می دهند. سیستم تیکتینگ ابرایران به صورت 24 ساعته پل ارتباطی شما و ابرایران است.

اتصال به فروشگاه اینترنتی

مـجمـوعـه راهـکـارهـای یکـپـارچـه مدیریت کسب و کار ابرایران امکان اتصال نرم افزار حسابداری و مدیریت کسب و کار را بـه فـروشگـاه اینترنتی فراهـم کرده . کـالاهـای خـود را اینترنتی بفـروشـید و به صـورت اتومـاتیک با ابرایران مدیریت کنید.

بازگشت به بالا