طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل اندروید و آی او اس

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن بر اساس خواسته شما

* درگاه پرداخت درون برنامه ای * پنل مدیریت تحت وب * امکان یکپارچه سازی با محصولات ابرایران *

طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل اندروید و آی او اس

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن بر اساس خواسته شما

* درگاه پرداخت درون برنامه ای * پنل مدیریت تحت وب * امکان یکپارچه سازی با محصولات ابرایران *

قبلی
بعدی

ابرایران ایده یا نیاز شما را به نحو احسن تحلیل ، طراحی و پیاده سازی می کند

اپلیکیشن موبایل اندروید و آی او اس

آیا ظرفیت دنیای مجازی و اپلیکیشنهای موبایل به توسعه کسب و کار شما سرعت می بخشد ؟ آیا ایده ای دارید که با پیاده سازی و انتشار آن تحت عنوان اپلیکیشن موبایل به درآمد زایی می انجامد ؟ ابرایران نیاز کاربران شما و یا ایده های استارتاپی شما را پس از تحلیل و بررسی طراحی و پیاده سازی خواهد کرد.

گستردگی و فراگیر شدن تلفنهای همراه هوشمند و سهولت استفاده از آن به عنوان ابزاری با ویژگیها و کاربردهای فراوان باعث بوجود آمدن ایده ها و نیازهای فراوانی میان صاحبان کسب و کارها و ایده پردازان فراوانی شده تا از این ظرفیت ناب جهت بهره گیری در سازمان و بوجود آوردن ارزش افزوده استفاده نمایند.

اپلیکیشن موبایل

گسترش تلفن های همراه هوشمند بیش از هر دستگاه الکترونیکی و افزایش ضریب نفوذ اینترنت همراه موفقیت و درآمدزایی اپلیکیشنهای موبایل را تضمین می کند.

مراحل طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن

دریافت سفارش و تحلیل

ما در ابرایران پس از دریافت نیازها یا ایده شما به تحلیل و بررسی راههای طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن می پردازیم

عقد قرارداد

پس از تحلیل و بررسی با ارائه پروپوزال متشکل از بخشها ، امکانات و زمانبندی اجرای پروژه مابین ابرایران و شما قرارداد منعقد می گردد و پروژه در دستور کار کارشناسان قرار می گیرد.

طراحی ظاهری و کاربری

طراحان ابرایران بر اساس پروپوزال تایید شده شروع به طراحی رابط کاربری و المان های ظاهری اپلیکیشن را انجام میدهند و جهت تایید با شما در ارتباط خواهند بود

کد نویسی و پیاده سازی

همزمان با تایید رابط کاربری برنامه نویسان ابرایران بر اساس تحلیل و نیازهای اپلیکیشن شروع به کد نویسی و تولید ساختار فنی اپلیکیشن خواهند کرد.

تست و رفع عیب

پس از تکمیل مراحل طراحی و برنامه نویسی کاربران و کارشناسان ابرایران روال و روند اپلیکیشن را تست می کنند و خطاهای احتمالی را برطرف می نمایند.

انتشار و پشتیبانی

حال وقت انتشار اپلیکیشن بر اساس سیاستهای شماست . ابر ایران در طول چرخه حیات نرم افزار در کنار شما خواهد بود و مسائل احتمالی را مدیریت خواهد کرد.

چرا ابرایران

ابرایران با ارائه راهکارهای متنوع مبتنی بر وب ، اپلیکیشنهای موبایل و طراحی پورتال یکی از قوی ترین شرکتهای تولید کننده نرم افزار است از این رو کلیه نیازهای نرم افزاری شما را به صورت یکپارچه برآورده می سازد.

استقرار و آموزش

راه اندازی سیستم و آموزش کاربران شما

قیمت مناسب

قیمت مناسب در برابر کیفیت بالا و خدمات گسترده

خلاقیت و نوآوری

همواره ورژنهای جدید تر در اختیار شما قرار میگیرند

خدمات ارزنده

پشتیبانی گسترده و آنلاین

بازگشت به بالا