ویژگیهای منحصر بفرد حسابداری آنلاین ابرآیرون

قیمت گذاری پیشرفته کالا

سیستم قیمتگذاری پیشرفته ابرآیرون یکی از امکانات منحصر بفرد سیستم خرید و فروش ابری ابرآیرون است که با امکاناتی از قبیل فرمول نویسی برای قیمت فروش کالا ، تغییر اتوماتیک قیمتها بر اساس تغییر بهای ارز ، تغییر قیمت به وسیله فایل اکسل ، تغییر قیمتها در صفحه تغییر قیمت گروهی کالا در نرم افزار و تغییر قیمت تامین کنندگان از طریق فایل اکسل به شما کمک میکند تا در رقابت برای بهترین قیمت فروش در صدر رقابت باقی بمانید. ضمناض با تغییر قیمت در نرم افزار در صورتی که به فروشگاه اینترنتی متصل هستید قیمتهای فروشگاه شما همگام سازی می شود.

به مشتریانتان اکانت کاربری بدهید

کاربران شما میتوانند با ورود به پنل کاربری خود بر اساس   دسترسی هایی که شما در نرم افزار حسابداری ابری خود تعیین کرده اید اطلاعات خود را مشاهده و یا ثبت نمایند .
مشتریان شما میتوانند موجودی کالا ها را ببینند ، برای خودشان پیشفاکتور ثبت کنند ، به گردش حساب طرف حساب دسترسی داشته باشند و فقط حساب خودشان را ببینند ، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی درون حسابداری بدهی خود را پرداخت نمایند.

فاکتور ها را آنلاین ارسال نمایید

امکان اشتراک گذاری لینک فاکتور فروش در زیر سیستم خرید و فروش حسابداری تحت وب ابرآیرون از طریق شبکه های اجتماعی فراهم شده و در کنار این امکان شما میتوانید از طریق سیستم ارتباط با مشتریان نیز قالب پیامکی بسازید که پس از ثبت فاکتور فروش اطلاعات و لینک فاکتور را بصورت اتوماتیک برای طرف حساب مربوطه ارسال شود.

اتصال ووکامرس به حسابداری آنلاین

حسابداری تحت وب ابر آیرون از طریق وب سرویس بسادگی و بدون دانش برنامه نویسی و به سرعت به وبسایت وردپرسی شما متصل میشود و فروشگاه ووکامرس شما را با حسابداری ابرآیرون متصل میکند . پس از اتصال سفارشات شما در ووکامرس در ابرآیرون بصورت فاکتور فروش ثبت می شود ، همیشه موجودی انبار در حسابداری و در ووکامرس یکسان خواهد بود ، تمامی دریافتی ها از ووکامرس در سیستم دریافت و پرداخت بصورت اتوماتیک ثبت می شوند ، پس از ثبت خرید و یا انتقال بین انبار در سیستم حسابداری ابری موجودی کالا در ووکامرس افزایش می یابد . شما میتوانید تنظیم کنید که سفارشات در چه وضعیتهایی و در چه زمانی در زیر سیستم خرید و فروش درج گردند ، شماره سفارش و کد رهگیری مرسوله را بصورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری ثبت نمایید.

پرداخت آنلاین فاکتور توسط مشتریان

کاربران شما با مراجعه به پروفایل شخصی خود که شما با دسترسی محدود در اختیارشان قرار داده اید میتوانند فاکتورهای تسویه نشده خود را مشاهده کرده و از طریق درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی شما بدهی خود را پرداخت می نماید.

اپلیکیشن تلفن همراه

حسابداری آنلاین ابرآیرون با زیر سیستم های مختلف و امکانات بروز سعی در ساده کردن انجام فرآیندهای شما دارد . برای ساده و سریع کردن فرآیند ثبت فاکتور فروش از هر مکان و در هر زمان با هر دستگاهی با هر اندازه ای اپلیکیشن اندروید و آی او اس را طراحی و ارائه کرده تا شما براحتی اقدام به ثبت و مشاهده اطلاعات نمایید.

صدور لیست بیمه تامین اجتماعی

در سیستم حقوق و دستمزد ابرآیرون شما میتوانید حضور و غیاب کارکنانتان را وارد نمایید و یا از طریق دستگاه حضور و غیاب ساعات کاری کارکنان را در سیستم ثبت و مدیریت نمایید و بر اساس ساعات کارکرد بدون نیاز به نرم افزار های جانبی لیست بیمه ماهانه سازمان را در ابرآیرون تولید و با فرمت مورد نیاز برای آپلود در سامانه تامین اجتماعی خروجی بگیرید.

حسابداری تولید

سیستم مدیریت تولید بصورت یکپارچه با دیگر قسمتهای حسابدرای تحت وب ابرآیرون فعالیت می کند ، این سیستم بر اساس فرمولهای ایجاد شده توسط شما در هر پارت تولید کالا های مصرف شده و هزینه های جانبی به ازای هر واحد کالای تولیدی را محاسبه کرده و بصورت اتوماتیک موجودی کالای تولیدی را به موجودی انبار اضافه و کالاهای مصرفی را از انبار می کاهد.

داشبوردهای ابرآیرون

ویجتهای متنوعی شامل اطلاعات آماری ، یادآورها ، دسترسی سریع به اطلاعات مالی و غیره … و امکان افزودن میانبرهای مربوط به صفحات مختلف نرم افزار برای کاربران فرآهم شده ، هر کاربر میتواند بر اساس سلیقه ، نیاز و کاربرد سیستم ویجتها و میانبرها را انتخاب و چیدمان نماید و در نتیجه بهره گیری بیشتری از ابرآیرون داشته باشند.

سیستم پیامک اتوماتیک

سیستم مدیریت تولید بصورت یکپارچه با دیگر قسمتهای حسابدرای تحت وب ابرآیرون فعالیت می کند ، این سیستم بر اساس فرمولهای ایجاد شده توسط شما در هر پارت تولید کالا های مصرف شده و هزینه های جانبی به ازای هر واحد کالای تولیدی را محاسبه کرده و بصورت اتوماتیک موجودی کالای تولیدی را به موجودی انبار اضافه و کالاهای مصرفی را از انبار می کاهد.

فضای نگهداری فایل

ما در ابرآیرون فضای نگهداری فایل و مستندات را با امکانات یک مدیریت کننده فایل را بصورت اختصاصی و یکپارچه با حسابداری در اختیارتان قرار داده ایم تا در هر زمان و هرکجا که هستید به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم فایلهای مربوطه را به فرم های اطلاعاتی ابرآیرون متصل نمایید.

فایل ضمیمه فرم ها و اطلاعات

امکان متصل کردن فایل ها و مستنداتی مانند قراردادها ، چکها ، تصاویر کالا ها ، گواهینامه ها ، کارت ویزیت و غیره را در ابرآیرون برای شما فرآهم آورده ایم تا رفع همه جانبه نیازهای شما را به شما هدیه دهیم

فیلدهای تکمیلی درون فرمها

کاربران نرم افزار های مختلف بر اساس گسترش سازمان نیازهای پیشرفته ای دارند که در اغلب موارد نیازمند فیلدهای اطلاعاتی جدیدی در نرم افزار هستند . در ابرآیرون بدون فوت وقت خودتان فیلد مورد نیاز را بسازید و تنظیم کنید و در فرم مورد نظر قرار دهید و در صورت لزوم بر اساس فیلد مربوطه گزارشگیری نمایید.

استقرار و آموزش سیستم

کارشناسان فروش ابرآیرون در بدو آشنایی شما با نرم افزار حسابداری آنلاین ابرآیرون بصورت آنلاین تمام قسمتها و ریزه کاریهای نرم افزار را برای شما توضیح میدهند و در ادامه پس از خریداری و نصب نرم افزار کارشناسان آموزش و استقرار به همراه کارشناسان حسابداری ما سیستم را در سازمانتان مستقر نموده و کاربرانتان را برای استفاده هر جه بهتر از ابرآیرون آموزش می دهند. پس از آن هم همکاران پشتیبانی در طول چرخه حیات نرم افزار در کنار شما هستند

یادآوری رویدادها در تقویم

شما میتوانید تقویم کاری را بر روی داشبورد خود فعال یا غیر فعال نمایید و بر اساس نیاز خود مشخص نمایید که چه پارامترهایی را به شما یادآوری نماید . عناوینی که میتوانید بر روی تقویم کاربردی که بر روی داشبورد حسابداری ؟آنلاین شما نمایش داده می شود مرور کنید شامل : مهلت تسویه فاکتور فروش و خرید ، سررسید چکهای دریافتی و پرداختی ، رویدادهایی که در پروفایل کاربران ست کرده اید مانند قرار ملاقات و غیره و وظایفی که توسط خودتان یا دیگر کاربران برای شما در قسمت مدیریت وظایف برای شما در نظر گرفته شده

مدیریت وظایف

سیستم مدیریت وظایف طراحی شده تا بصورت یکپارچه با سیستم حسابداری آنلاین شما را در مدیریت بهتر سازمانتان یاری کند . امکان تعریف و پیگیری بینهایت پروژه و برای هر پروژه بینهایت وظیفه تعریف نمایید و هر وظیفه را به چند نفر اختصاص دهید و برای انجام آنها تاریخ و مهلت قرار دهید و در ادامه هر کاربری که وظیفه ای را به او سپرده اید در تقویم داشبورد خود وظایفش را مشاهده نماید.

مشاهده و کنترل موجودی کالا های در راه

شما میتوانید پس از ثبت کالا های خریداری شده در سیستم بگو نه ای که مشخص باشد کالای مربوطه هنوز به انبارهای سازمان شما نرسیده است . موجودی کالا را در بخش کالای در راه مشاهده نمایید و در صورت لزوم کالا های مربوطه را پیش فروش کنید و یا کارمندان فروش را برای فروش آینده و اطلاع رسانی به مشتریان راهنمایی کنید.

نرم افزار حسابداری چند زبانه

نرم افزار مدیریت کسب و کار ابرآیرون امکان استفاده در شرکتها و مجموعه های چند ملیتی را فرآهم آورده است .
هر کاربر در یک سیستم واح از ابرآیرون میتواند زبان خود را مشخص نماید این در حالیست که دیگر کاربران با زبانهای متفاوت در حال استفاده هستند .
شما به عنوان مدیر سیستم میتوانید کلمات معادل هر زبان را انتخاب و جایگذاری نمایید.

مدیریت کالا های متغیر ووکامرس

یکی از مشکلات فروشگاههای اینترنتی مدیر یت کالا هایی است که دارای ویژگیهای متفاوتی مانند سایز ، رنگ ، ابعاد و غیره هستند .
کاربران ابرآیرون بسادگی کالای متغیر ووکامرس را در فرآیند ارتباط حسابداری با ووکامرس مدیریت می نمایند.
موجودی کالا ، قیمت کالا ، سفارشات کالا و خرید کالا همواره در سایت و نرم افزار همگام خواهند بود.

ثبت فاکتور فروش انبوه توسط اکسل

برخی از کسب و کارها بدلایل مختلف فاکتورهایی با تعداد زیاد و یا فاکتورهایی با محتوای تکراری اما با تعداد زیاد دارند که برای وارد کردن آنها از طریق رابط کاربری سیتستم صرف زمان و انرژی زیادی لازم است و از سوی دیگر باید به سرعت ثبت در سیستم شوند تا رضایت مشتریان تضمین گردد ابرآیرون این امکان را مهیا کرده که شما با ایجاد یک فایل اکسل بسیار ساده این دست از فاکتورهای فروش را بوسیله اکسل ثبت در سیستم نمایید.
ثبت فاکتور فروش بوسیله اکسل در نرم افزار حسابداری به شما کمک میکند تا با دقت و سرعت بیشتر فرآیند فروش را انجام دهید لازم به دکر است که شما میتوانید هزینه های مربوط به فاکتور ها رانیز از این طریق ثبت در سیستم نمایید.

بازگشت به بالا