رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ابرایران

ابرایران تولید کننده نرم افزارهای یکپارچه مبتنی بر رایانش ابری کار خود را با ثبت شرکت علم پیشرو مهراد در سال 1388 و طراحی نرم افزار های سفارشی آغاز کرد. در طول این سالها، با استفاده از تجربیات دیگر همکاران در زمینه نرم افزار و همچنین بهره گیری از تجربیات و کمکهای مشاوران مالی و صنعتی،رعایت استانداردهای روز و مشتری مداری وبا توجه به تخصص پرسنل مجرب این مجموعه کارنامه ی موفقی از شرکت بر جای گذارده است و همچنان در حال همکاری مستمر با برخی از ارگانها ، شرکتهای صنعتی و بازرگانی ،مراکز آموزشی و مراکز درمانی سراسر میهن عزیزمان ایران و برخی از کشورهای همسایه می باشد . ابرایران تنها عضو انفورماتیکی انجمن سازندگان قطعات نفت،گاز و پتروشیمی OGPS و مورد تایید شرکت توزیع برق اهواز APDCO میباشد شرکت علم پیشرو مهراد فعال در حوزه انفورماتیک با تمرکز بر تولید نرم افزارهای تحت وب و استفاده از نیروی جوان و متخصص و اشتغال زایی میکوشد سهمی در پیشرفت و شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان ایران داشته باشد. راهکار یکپارچه مدیریت کسب و کار تحت وب محصول دانش بنیان شرکت علم پیشرو مهراد (ابرایران) می باشد

نرم افزارهای مبتنی بر رایانش ابری

ابرایران با توجه به گسترش فضای کسب و کار و ضرورت دسترسی به اطلاعات سازمان بدون محدودیت مکان و زمان نرم افزارهای یکپارچه مبتنی بر رایانش ابری و مجهز به سیستم هوش تجاری را در حوزه مالی ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و . . . تولید کرده و به کاربران خود ارائه می دهد.

طراحی و تولید نرم افزار های سفارشی

گاهی برخی از مدیران نرم افزاری که بیشترین هماهنگی با روند کاری مجموعه آنها را داشته باشد نمی یابند. ابرایران با شناخت نیاز سازمان با سفارشی سازی راهکار مدیریت کسب و کار ابرایران نرم افزار مورد نظر مشتری را طراحی ، تولید و پیاده سازی می نماید و همراه شما در اجرای هرچه بهتر مراحل استقرار ، آموزش و پشتیبانی نرم افزار خواهد بود.

طراحی وبسایت و پرتال

نیاز کاربران ابرایران به حضور در فضای مجازی و اهمیت دیجیتال مارکتینگ ما را برآن داشته که خدمات طراحی و بهینه سازی وب سایت و پرتال سازمانی را به مشتریانمان ارائه دهیم . یکی از نقاط قوت وبسایتهای طراحی شده توسط ابرایران دیزاین امکان یکپارچه سازی وبسایت با مجموعه نرم افزارهای یکپارچه ابرایران است.

آموزش تخصصی برنامه نویسی

نیاز بازار کار کشور به نیروی کار متخصص و کارآمد از یک سو و عدم استفاده از نیروی ارزشمند فارغ التحصیلان حوزه فن آوری اطلاعات به دلیل نداشتن تخصص کافی از سوی دیگر ، امر آموزش را الزامی و تبدیل به وظیفه اجتماعی نموده به همین منظور ابرایران لرن شکل گرفت و دوره های کاربردی با نگاه ورود به بازار کار در این مجموعه برگزار می گردد.

چشم انداز

ابرایران با اتکا به دانش فنی و خلاقیت پرسنل جوان و متخصص خود و با استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا در جهت پیشرفت دانش انفورماتیک، توليد بسته‌هاى نرم‌افزارى قوى، انعطاف‌پذير و متناسب با زمان،تولید سرمایه و اشتغال زایی و حضور موفق و موثر در عرصه انفورماتیک کشور و منطقه تلاش میکند.

بازگشت به بالا