ابرایران

شرکت دانش بنیان علم پیشرو مهراد تاسیس سال 88 تولید کننده نرم افزار های مبتنی بر فضای ابری (تحت وب) با برند تجاری ابرایران می باشد . راهکار تحت وب مدیریت کسب و کار محصول دانش بنیان ابرایران است که با بهره گیری از دانش و تجربیات مشاوران مالی ، صنعتی ، مدیریتی و رعایت استانداردهای روز و مشتری مداری وبا توجه به تخصص پرسنل مجرب موفق به جلب رضایت کاربران خود شده ایم ابرایران در طول 10 سال فعالیت خود در زمینه آی تی همکاری مستمر با برخی از ارگانها ، شرکتهای صنعتی، تولیدی و بازرگانی ، مراکز آموزشی ، درمانی را ایجاد و توسعه داده است . شرکت علم پیشرو مهراد عضو انجمن صنفی رایانه ای کشور و تنها عضو انفورماتیکی انجمن سازندگان قطعات نفت،گاز و پتروشیمی به عنوان همراه صنعت استان و عضو وندور لیست شرکت گاز استان خوزستان می باشد. ابرایران افتخار همکاری با شرکت ملی حفاری ایران ، دانشگاه علمی کاربردی شرکت ملی حفاری ایران ، شرکت توزیع نیروی برق اهواز ، شهرکهای صنعتی و تعداد زیادی از شرکتهای صنعتی ، کارخانجات تولید قطعات خودرو سازی ، کارخانجات تولید اسباب بازی ، مجموعه های پترو شیمی ، کارخانجات تولید مواد غذایی و مجموعه های پخش کالا را در سراسر کشور را در کارنامه خود ثبت نموده.

نرم افزارهای مبتنی بر رایانش ابری

ابرایران با توجه به گسترش فضای کسب و کار و ضرورت دسترسی به اطلاعات سازمان بدون محدودیت مکان و زمان نرم افزارهای یکپارچه مبتنی بر رایانش ابری و مجهز به سیستم هوش تجاری را در حوزه مالی ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و . . . تولید کرده و به کاربران خود ارائه می دهد.

طراحی و تولید نرم افزار های سفارشی

گاهی برخی از مدیران نرم افزاری که بیشترین هماهنگی با روند کاری مجموعه آنها را داشته باشد نمی یابند. ابرایران با شناخت نیاز سازمان با سفارشی سازی راهکار مدیریت کسب و کار ابرایران نرم افزار مورد نظر مشتری را طراحی ، تولید و پیاده سازی می نماید و همراه شما در اجرای هرچه بهتر مراحل استقرار ، آموزش و پشتیبانی نرم افزار خواهد بود.

طراحی وبسایت و پرتال

نیاز کاربران ابرایران به حضور در فضای مجازی و اهمیت دیجیتال مارکتینگ ما را برآن داشته که خدمات طراحی و بهینه سازی وب سایت و پرتال سازمانی را به مشتریانمان ارائه دهیم . یکی از نقاط قوت وبسایتهای طراحی شده توسط ابرایران دیزاین امکان یکپارچه سازی وبسایت با مجموعه نرم افزارهای یکپارچه ابرایران است.

آموزش تخصصی برنامه نویسی

نیاز بازار کار کشور به نیروی کار متخصص و کارآمد از یک سو و عدم استفاده از نیروی ارزشمند فارغ التحصیلان حوزه فن آوری اطلاعات به دلیل نداشتن تخصص کافی از سوی دیگر ، امر آموزش را الزامی و تبدیل به وظیفه اجتماعی نموده به همین منظور ابرایران لرن شکل گرفت و دوره های کاربردی با نگاه ورود به بازار کار در این مجموعه برگزار می گردد.

چشم انداز

ابرایران با اتکا به دانش فنی و خلاقیت پرسنل جوان و متخصص خود و با استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا در جهت پیشرفت دانش انفورماتیک، توليد بسته‌هاى نرم‌افزارى قوى، انعطاف‌پذير و متناسب با زمان،تولید سرمایه و اشتغال زایی و حضور موفق و موثر در عرصه انفورماتیک کشور و منطقه تلاش میکند. ابرایران موفق به صادرات نرم افزار به کشور افغانستان نیز شده و در حال ایجاد بستر فروش و صدور نرم افزار به کلیه نقاط جهان است از این رو راهکار نرم افزاری ابرایران را به صورت چند زبانه بدون محدودیت ارز ، تاریخ و زبان طراحی کرده ایم.

راهکار جامع مدیریت کسب و کار ابرایران

راهکار مدیریت کسب و کار ابرایران (نرم افزار حسابداری) متشکل از سیستمها و زیر سیستمها یی ست که به مدیران کسب و کار ها در انجام هرچه بهتر فرآیندهای جاری سازمان یاری می رساند. این راهکار راهی برای افزایش کارایی سازمان ، کاهش هزینه ها ، ارتقاء بهره وری و دسترسی همه جانبه مدیران به اطلاعات مفید و تصمیم ساز است. راهکار ابری ابرایران بدون نیاز به زیرساخت شبکه داخلی در سراسر سازمان بدون محدودیت در دسترس خواهد بود و این امکان مفید و فوق العاده را که پرسنل بیرون از سازمان ، طرف حسابها ، مشتریان و مخاطبان کسب و کار در هر کجای دنیا ( نسبت به سطح دسترسی مشخص ) به سیستم دسترسی داشته باشند را فراهم می سازد. ابرایران فرآیندهای مالی ، فروش ، انبار ، اداری ، ارتباط با مشتریان ، پرسنل و غیره . . . مربوط به کسب و کارهای مختلف را مدیریت و مکانیزه می نماید.

بازگشت به بالا